• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Restaurace

Harmonie

 

pondělí - pátek
od 7:00 do 21:00 hod.

sobota
od 7:00 do 14:00 hod.

neděle - zavřeno

Nabízí příjemné posezení až pro 150 hostů a bohatý výběr minutkových specialit i hotových jídel. V pěkném klimatizovaném interiéru této restaurace pořádáme gastronomické dny domácí i světové kuchyně. Součástí restaurace je i dětský koutek.

V restauraci Harmonii se podává bufetová snídaně pro hotelové hosty ale i širokou veřejnost každý den v době od 07:00 do 10:00 hodin. Příplatek za snídani pro hosty mimo hotel činí 150,- Kč.

V poledne nabízíme výběr z několika jídel poledního menu, v čase od 11:00 do 14:00h.

V letních měsících můžete využít posezení na terase. Ta nabízí příjemné posezení pod slunečníky až pro 40 osob. Během dne si zde můžete vychutnat snídani, oběd i večeři, nebo jen posezení u kávy s lahodným dezertem či u sklenice plzeňského piva. Za příznivého počasí navíc připravujeme speciality na grilu.
V rámci našich služeb zajišťujeme gastronomické služby pro akce konané na našem hotelu, tj. konference, školení, večírky, svatby, smuteční hostiny či rodinné oslavy.

 

Catering
Pořádáte společenskou akci a přemýšlíte, kde zajistit občerstvení? Neváhejte a kontaktujte nás. Přijedeme na místo a zařídíme kompletní servis spojený s cateringem přímo na míru. Při přípravě všech pokrmů dbáme nejen na vzhled ale i na vysokou kvalitu surovin, ze kterých jídla připravujeme.