Ubytování

Nabídka pokojů

Pro hosty je připraveno 39 pokojů třídy Business, 28 pokojů třídy Comfort a 4 apartmány. Všechny pokoje mají vlastní balkon a jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, televizorem a internetovým připojením WiFi zdarma.

Ubytování - nabídka pokojů

Pokoj Business

39 nově zrekonstruovaných pokojů o velikosti 18,3 m2. Pokoje jsou dvoulůžkové s manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Pro děti jsou k dispozici přistýlky. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení s vanou, televizor se SAT TV a internetové připojení zdarma. Pokoje jsou nekuřácké s vlastním balkonem.

Read More

Pokoj Comfort

28 pokojů o velikosti 18,3 m2. Pokoje jsou dvoulůžkové s manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Pro děti jsou k dispozici přistýlky. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení s vanou, televizor se SAT TV a internetové připojení zdarma. Pokoje jsou nekuřácké s vlastním balkonem.

Read More

Apartmán

4 pokoje o velikosti 39,3 m2. Pokoj je rozdělen na obývací část, vybavenou sedací soupravou, pracovní zónu zařízenou velkým pracovním stolem, a ložnici s manželskou postelí. K základnímu vybavení pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou, pracovní stůl, televizor se SAT TV a internetové připojení zdarma. Pokoje jsou nekuřácké s vlastním balkonem.

Read More
  • 1